Tenga masturbátor pro muže

Masturbátory Tenga dobyly svět díky svému nenápadnému modernímu designu a hlavně díky propracovanosti vnitřních silikonových výstelek. Ty jsou tvořeny měkkými nopky a výstupky, které navozují netradiční pocity. Každý z masturbátor Tenga nabízí odlišný vnitřek, který napodobuje určitou sexuální praktiku, či polohu.

Tenga Deep Throat Masturbator

Tenga Deep Throat Masturbator zdroj:

Ne pokaždé je po ruce vaše partnerka a vás už nebaví si to dělat rukou. Co do této hry zapojit erotickou hračku? Mám na mysli masturbátor Tenga, který pochází z dalekého Japonska. Nedlouho po svém uvedení na trh se stala tato pomůcka pro muže celosvětovým hitem. A víte proč? Protože jednotlivé modely nabízejí velmi silný prožitek, díky vnitřní silikonové výstelce. Ta se u každého modelu liší a díky tomu je zabezpečeno, že s výrobky Tenga se nebudete jen tak nudit.

Speciálně model Tenga Deep Throat napodobuje velmi věrně sexuální praktiku „hluboké hrdlo“, tedy hluboký orál. Díky vnitřní výstelce a podtlakovém ventilku (díky kterému můžete regulovat sílu podtlaku/sání) je užívání si s tímto masturbátorem opravdu jedinečné.

 Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Air Cushion Masturbator

Tenga Air Cushion Masturbator zdroj:

Masturbátory Tenga dobyly svět a teď jsou k dostání i u nás v Čechách. Vyzkoušejte pánové honítko od Tengy, které se stalo krátce po svém uvedení na trh bestsellerem. Tyto pomůcky pro pány jsou tak oblíbené, že se sklady nestihnou ani zaplnit a je vyprodáno. Proto nemeškejte a objednávejte raději teď. Každý masturbátor pro muže od značky Tenga je odlišný. Jednotlivé modely mají rozličnou vnitřní strukturu dráždivých výstupků.

Model Tenga Air Cushion se skládá z 24 vzduchových silikonových kapes, které obejmou pevně váš penis a při zásunech vytvářejí požadovaný podtlak. Díky těmto vzduchových kapsách se mění prožitek a intenzita vzrušení.

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Double Hole Cup

Tenga Double Hole Cup zdroj:

Model Tenga Double Hole (jak už název napovídá) vám nabízí dokonce dva odlišné prožitky. Z každé strany masturbátor je samostatný otvor. První z nich napodobuje ženskou vagínu a druhý zase ženský análek. V jednom balení máte tak možnost vyzkoušet dvě dírky. Anální strana (Bitter Side) je samozřejmě mnohem užší než klasická (Sweet Side). Díky tomu můžete podle vašich chutí střídat jednotlivé dírky, nebo se zaměřit na hrátky s pouhou jedinou. To už je na vás pánové.

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Rolling Head Masturbator

Tenga Rolling Head Masturbator zdroj:

Pánové nebaví vás si to dělat stále jen rukou? Chcete zkusit něco nového? Něco, co má za sebou už celosvětový úspěch na poli mužských masturbátorů? Tak to jste tu správně, protože Tenga Rolling Head splňuje vaše požadavky. Jedná se o malé silikonové honítko, které díky své precizní vnitřní struktuře a výkyvné hlavici vám udělá dobře.

Všechny modely masturbátorů od japonské Tengy napodobují určitou sexuální praktiku, či polohu. U modelu Tenga Rolling Head to je situace, při které vy ležíte na zádech, partnerka sedí nabodnutá na vás a kroutí svými boky. Tak přesně takto se budete cítit při hrátkách s honítkem od Tengy. No nestojí to za vyzkoušení?

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Soft Tube Masturbator

Tenga Soft Tube Masturbator zdroj:

Každý muž má někdy chvilky, kdy by si potřeboval ulevit od své touhy, ale žádná slečna není po ruce. Tak co to vyřešit pánským masturbátorem od japonské společnosti Tenga? Tyto erotické hračky pro pány se nedlouho po svém uvedení na trh staly bestsellery. Ptáte se proč? Jejich tajemství tkví v jejich propracované vnitřní silikonové výstelce, která váš penis jemně obejme a jen tak nepustí.

Každé z honítek od Tengy má svůj vlastní design a speciální vnitřní výstelku. Model Tenga Soft Tube má měkké tělo, které můžete podle potřeby mačkat rukou a tím ovlivňovat těsnost vnitřního prostoru. Díky tomu si můžete sami zvyšovat rozkoš při zásunech, která bude intenzivnější díky vnitřním nopkům a výstupkům.

Zjistit cenu a dostupnost

Návod na použití Tenga masturbátoru

Níže je podrobně znázorněn obrázkový návod na použití Tenga masturbátorů. V případě, že chcete Tenga honítka používat vícekrát, doporučujeme je používat pouze s kondomem a nikdy dovnitř bez kondomu neejakulovat. Pro další použití je potřeba honítka dostatečně nalubrikovat lubrikačním gelem na vodní bázi. Pro tento účel doporučujeme čirý lubrikační gel Waterglide 200ml

Návod na použití Tenga masturbátorů zdroj:

Veškeré zde zobrazované erotické pomůcky a vibrátory jsou za bezkonkurenční ceny a v nabídce je má sexshop sexshoponline.cz

Další zajímavé články:   Partnerské obchody: Erotické pomůcky:
Luxusní vibrátory Odeco   Sexshop Sexshoponline.cz Vakuová pumpa pro muže
Vibrátory a vše o nich   Erotické pomůcky seximo.cz Vibrační vajíčko pro ženy
    sex shop sex-darky.cz Dámské spodní prádlo