Tenga Egg - Japonská honící vajíčka

Japonská společnost Tenga představila po světovém úspěchu svých masturbátorů pro pány OnaCups i malá honítka Tenga Egg. Tato masturbační vajíčka v sobě skrývají měkký silikonový obal, který stačí pouze nalubrikovat přiloženým lubrikantem a zasunout na Váš penis. Poté, jak každý muž pochopí, se pokračuje tam a zpět. Každý model masturbátoru Egg se liší svou vnitřní strukturou.

Tenga Egg Lovers

Tenga Egg Lovers zdroj:

Speciální limitovaná edice Tenga Egg Lovers - SRDCE. Firma Tenga si pro tento rok připravila zamilovanou limitovanou edici honících vajíček Tenga Egg Lovers s novou vnitřní silikonovou výstelkou ve tvaru srdíček. Tato edice je navržena jako speciální dárkové zamilované vajíčko k Valentýnu. TIP: Každý muž jistě ocení o Velikonocích toto zamilované vajíčko místo klasických čokoládových.

 

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Egg Clicker

Tenga Egg Clicker zdroj:

Tenga Egg Clicker obsahuje výrazné vnitřní výstupky, které se soustředí převážně v místech, kde se bude prohánět váš žalud. Stimuluje tedy hlavně žalud. Tělo penisu však nezůstane bez povšimnutí, jelikož vnitřní výstupky jsou po celém povrchu honítka.

 

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Egg Silky

Tenga Egg Silky zdroj:

Tenga Egg Silky se vyznačuje jemnějšími vnitřními výstupky, které se protínají v různých místech honítka a vytvářejí tak jemnou strukturu. Tento model je určen především mužům s citlivějším penisem, pro který by ostatní modely mohly být až příliš dráždivé a intenzivní.

 

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Egg Spider

Tenga Egg Spider zdroj:

Tenga Egg Spider – jeho vnitřní struktura vychází z pavoukovy sítě. Drobné výstupky jsou těsně vedle sebe a vytvářejí tak dráždivou síť, která vytváří určitý třecí odpor při zásunech. Spider vás nebude chtít pustit pryč, dokud vás neudělá.

 

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Egg Stepper

Tenga Egg Stepper zdroj:

Tenga Egg Stepper dostal do vínku stimulující výstupky, které vás nenechají ani na chvíli chladným. Tato netradiční vnitřní struktura zabezpečí, že váš penis bude neustále stimulován a nedostane ani chvíli klidu.

 

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Egg Twister

Tenga Egg Twister zdroj:

Tenga Egg Twister má velmi výraznou vnitřní strukturu v podobě spirály, která je při zásunech vašeho penisu velmi citelná. Tato spirála obepne váš penis a proměnlivé drážky vás budou dráždit, dokud nebudete mít dost.

 

Zjistit cenu a dostupnost

Tenga Egg Wavy

Tenga Egg Wavy zdroj:

Tenga Egg Wavy – vnitřní vlnky tohoto masturbátoru vás jistě dostanou. Při zásunech tyto výrazné výstupky drhnou o váš penis a velmi silně ho masírují, což se neobejde bez odezvy.

 

Zjistit cenu a dostupnost

Vnitřní struktura Tenga Egg vajíček

Každé vajíčko je unikátní svojí silikonovou výstelkou, níže můžete pozorovat rozdíly jednotlivých typů.

Silikonové textury Tenga vajíček zdroj:

Použití Tenga vajíček

Otevřete kryt vajíčka (stejné jako dětské Kinder vajíčko) a vyndejte sáček lubrikačního gelu, který naleznete uvnitř každého vajíčka. Roztrhněte jej a aplikujte dovnitř do masturbačního kalíšku.

TIP! Tenga vajíčka lze používat i vícekrát. Po použití vajíčko převraťte naruby a důkladně jej vymyjte pod tekoucí vodou. Poté jej opět vraťte do plastového pouzdra. Pro další použití naneste opět do vajíčka trochu kvalitního lubrikačního gelu. Pro vajíčko používejte jen lubrikační gel na vodní bázi, nikdy nepoužívejte silikonový lubrikační gel, způsobí nezvratné poškození materiálu Tenga Egg. 

Obrazový návod použití zdroj:

Nové Tenga egg

Připravujeme pro Vás nabídku a recenze nových originálních Tenga Egg masturbátorů. Sledujte pozorně naše stránky a dozvíte se víc, nebo navštivte náš sexshop. wink

Nové typy Tenga Egg vajíček:
Tenga Egg Twinkle
Tenga Egg Sparkle
Tenga Egg Misty
Tenga Egg Crater
Tenga Egg Thunder

Nové Tenga Egg - Připravujeme! zdroj:

Veškeré zde zobrazované erotické pomůcky a vibrátory jsou za bezkonkurenční ceny a v nabídce je má sexshop sexshoponline.cz

Další zajímavé články:   Partnerské obchody: Erotické pomůcky:
Luxusní vibrátory Odeco   Sexshop Sexshoponline.cz Vakuová pumpa pro muže
Vibrátory a vše o nich   Erotické pomůcky seximo.cz Vibrační vajíčko pro ženy
    sex shop sex-darky.cz Dámské spodní prádlo