Tenga 3D - nová dimenze masturbace

Po fantastickém úspěchu produktové řady Tenga Cup a Egg, kdy se za první prodejní roky prodalo celosvětově přes 12.000.000ks těchto pánských masturbátorů, se firma Tenga rozhodla vytvořit něco nového, neotřelého a naprosto fantastického. Výsledkem snažení designérů je nová řada Tenga 3D. Tato nová řada produktů Tenga 3D je vytvořena skoro jako luxusní bytový doplněk. Člověk neznalý na první pohled v žádném případě nepozná, k čemu futuristicky vyhlížející plastika skutečně slouží. Za toto honítko se rozhodně nemusíte stydět. Novinkou této řady je dle udání výrobce až 50 krát možnost použití. Tengy 3D jsou vyrobeny ze silikonového antibakteriálního materiálu a jeho zpracování je i u této řady na velmi vysoké úrovni. Nová řada Tenga 3D potěší každého muže, neboť si může vybrat až z pěti různých typů nových textur Module, Pile, Zen, Polygon a Spiral. Co textura, to nový prožitek z masturbace!

Tenga 3D Module

Honítko Tenga 3D Module je vytvořeno nahodile se vyvyšujícími a snižujícími bloky, které jsou obsaženy v hojném počtu po celé délce masturbátoru. Tyto krychličky simulují pocit sevření a povolení penisu. Vnější strana této nové řady je vždy naprosto hladká a není určena k masturbaci.

Tenga 3D Pile

Masturbátor Tenga 3D Pile je utvořen trojúhelníčkovými výčnělky, které jsou umístěny po celém vnitřním obvodu této futuristické Tengy. Speciální měkké výstupky Vám přinesou neopakovatelné zážitky ze stimulace.

Tenga 3D Zen

Výstelka této Tengy je tvořena dokonalým velice precizním vertikálním žebrováním po celé ploše masturbátoru. Tenga 3D Zen a samozřejmě celá tato řada se přizpůsobí každému průměru penisu, neboť materiál použitý k výrobě je velice pružný antibakteriální elastomer – silikon.

Tenga 3D Polygon

Základem tohoto pánského masturbátoru jsou nahodile rozmístěné, na sebe vrstvené trojúhelníkové výstupky, které tvoří neobyčejný reliéf. S tímto masturbátorem zažijete doposud nepoznaný pocit z masturbace. Tenga 3D Polygon je prostě jedinečná.

Tenga 3D Spiral

Povrch vnitřní výstelky této Tengy je velice podobný Zenu, nicméně Tenga 3D Spiral je tvořena horizontálním žebrovaním, které je navíc luxusně zatočeno. Na pohled by se dalo říct, že tuto Tengu zkroutil samotný Twister.

Materiál nové řady Tenga 3D

Firma Tenga vsadila na úspěch předchozí řady masturbátorů a propůjčila si oblíbený materiál, který doladila k dokonalosti. Výsledkem je velice jemný antibakteriální pružný elastomer – silikon bílé neutrální barvy. Tento materiál je bez jakékoliv vůně, či zápachu. Při použití Tengy obecně, je nutné používat pouze lubrikační gel na vodní bázi, neboť při použití silikonového gelu může dojít k trvalému poškození materiálu Tengy.

Použití masturbátoru

Sundejte plastové víko a sejměte honítko z podstavce. Tengu přetočte naruby, tzn. že výstupky směřují dovnitř – do středu. Přiloženým originálním lubrikačním gelem dostatečně Tengu navlhčete. Nyní je Vaše nové honítko Tenga 3D připravena k použití.

TIP: Nový pocit z masturbace docílíte i lehkým ohřátím honítka Tenga 3D v teplé vodě.

Údržba honítka

Údržba této Tengy je naprosto jednoduchá. Tengu po použití opět přetočte naruby – výstupky jsou směrem ven. Následně Tengu 3D opláchněte pod tekoucí vlažnou vodou, můžete použít i klasické mýdlo s neutrálním pH. Pro maximální dezinfekci honítka je možné používat i dezinfekční prostředky pro erotické hračky, ale bez obsahu alkoholu. Po očištění nechte Tengu důkladně vyschnout a opět ji vraťte zpět na podstavec.

Veškeré zde zobrazované erotické pomůcky a vibrátory jsou za bezkonkurenční ceny a v nabídce je má sexshop sexshoponline.cz

Další zajímavé články:   Partnerské obchody: Erotické pomůcky:
Luxusní vibrátory Odeco   Sexshop Sexshoponline.cz Vakuová pumpa pro muže
Vibrátory a vše o nich   Erotické pomůcky seximo.cz Vibrační vajíčko pro ženy
    sex shop sex-darky.cz Dámské spodní prádlo